Finn Wennerwald oljemålning

Finn Wennerwald oljemålning
Finn Wennerwald oljemålning
Finn Wennerwald oljemålning
Finn Wennerwald oljemålning
Finn Wennerwald oljemålning
Finn Wennerwald oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINN WENNERWALD (1896-1969): Interiör, signerad Finn Wennerwald, olja på duk, 45,5x39 cm

592978

2018-11-24