Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Komposition med segelbåt, signerad E.H Mantel, olja på duk, 65x92 cm

592984

2018-11-24