Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, 2 fåtöljer model 406, 1900-talets andra hälft, stommen i lackad björk, flätad sadelgjord, rygghöjd ca 84
Skadad sadelgjord, bruksslitage
592985
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här