Byrå rokokostil
Closed
2018-11-24
592993
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme med senare bemålning i svart, 2 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 71 cm, yttermått ca 82x36 cm.
Bruksslitage