Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme med senare bemålning i svart, 2 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 71 cm, yttermått ca 82x36 cm.
Bruksslitage
592993
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här