Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme med senare bemålning i svart, 2 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 71 cm, yttermått ca 82x36 cm.

Bruksslitage

592993

2018-11-24