Orientmatta Täbriz

Orientmatta Täbriz
Orientmatta Täbriz
Orientmatta Täbriz
Orientmatta Täbriz

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Täbriz, ca 150x240 cm

En kortsida med mindre skador, ett hörn med lagning

592996

2018-11-30