Stenbord
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
STENBORD, 1700/1800-tal, Skåne, skiva av komstasten, grönmålat underrede, i sargen låda, ca höjd 78, 175x86 cm
Slitage, repor, underrede med kompletterade/renoverade delar, maskstunget, avslag
593001
2018-11-29