Stenbord

Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord
Stenbord

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

STENBORD, 1700/1800-tal, Skåne, skiva av komstasten, grönmålat underrede, i sargen låda, ca höjd 78, 175x86 cm

Slitage, repor, underrede med kompletterade/renoverade delar, maskstunget, avslag

593001

2018-11-29