Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, formpressad sitts och ryggbricka, sitthöjd ca 48cm
Slitage och ytskador
593004
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här