Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, formpressad sitts och ryggbricka, sitthöjd ca 48cm

Slitage och ytskador

593004

2018-11-24