Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUD SINDING (1875-1946), Landskap med sjö, monogramsignerad, olja på duk, bildmått ca 50x81,5 m
Oramad
593015
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här