Knud Sinding oljemålning

Knud Sinding oljemålning
Knud Sinding oljemålning
Knud Sinding oljemålning
Knud Sinding oljemålning
Knud Sinding oljemålning
Knud Sinding oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUD SINDING (1875-1946), Landskap med sjö, monogramsignerad, olja på duk, bildmått ca 50x81,5 m

Oramad

593015

2018-11-24