Clubfåtöljer 1900-tal
2018-11-24
593017
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-/2000-tal, pärlspikad klädsel i konstläder, knapphäftad rygg, ben i betsad bok, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage