Cort Jacobsen oljemålning

Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning
Cort Jacobsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORT JACOBSEN (1911-1967), fiskebodar, signerad Cort Jacobsen, olja på pannå, bildmått ca 20x24,5 cm

593028

2018-11-24