Flaskskepp 5 st
2018-11-24
593039
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLASKSKEPP, 5 st, (4) 1900-talets första hälft samt (1) 1900-talets senare hälft, varierande modeller, samtliga på skulpterat hav, (4) med dioramabakgrunder, längd ca 20-33 cm
Varierande slitage, 1 med skadat hav