Tenn Stockholm 1700-tal

Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, senbarock, Magnus Söderberg (1716-1748/67), Stockholm 1738, diameter ca 40 cm

Slitage, smärre skador

593045

2018-11-26