Burk Arne Bang
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE BANG, marmeladburk, Danmark, glaserat stengods, lock i silver, monogramsignerad "AB" samt numrerad 129, locket stämplat Laurits Berth, höjd ca 12 cm, kompottsked i silver medföljer
593052
2018-11-24