Fåtölj gustaviansk

Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk
Fåtölj gustaviansk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, gustaviansk, 1700-tal, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd ca 40 cm

Omfattande renoverad och kompletterad, slitage

593062

2018-11-26