Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, gustaviansk, 1700-tal, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd ca 40 cm
Omfattande renoverad och kompletterad, slitage
593062
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här