Enrico Baj Baj chez Baj

Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj
Enrico Baj  Baj chez Baj

Klubbat för:

21 000 SEK

25 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Baj Chez Baj, portfölj med 10 färgserigrafier med applikation av filtpulver och glitter, 1972, samtliga signerade och numrerade 53/250, tryckta hos Multirevol, Milano, utgivna av Multiplicata Internationale, Stockholm-Zürich. Bladstorlek 99,7 x 69,5 cm. Förvarade lösa i portfölj av kartong med silkscreentryck.

Obetydligt slitage på bladen och portföljen

593064

2018-11-26