Spottkoppar mässing Skultuna

Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna
Spottkoppar mässing Skultuna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPOTTKOPPAR, 1 par, mässing, Skultuna, 1800-tal, genombruten gallerkant, 3 fötter, märkt S.B, höjd ca 10 cm

Lagningar

593065

2018-11-24