Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER JOBS, gubbe på stubbe, träskuren figurin, delvis bemålad, signerad och daterad Jobs P.P.S, Leksand 1936, höjd ca 20 cm
Något missfärgad
593067
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här