Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, KOPPAR, 7 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, powder blue samt imari, varierande dekor, diameter ca 7-23 cm
Nagg, skador, lagningar, sprickor
593077
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här