Ikon Evangelisterna Matteus och Lukas

Klubbat för:

3 900 EUR

Utropspris

1 200 EUR

IKON, Ryssland 1800-tal, Evangelisterna Matteus och Lukas, tempera på pannå, förgyllt silver med halvädelstenar, 43x32 cm

593108

2018-12-03