Brosch förgyllt silver lapis lazuli

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, förgyllt silver, cabochonslipad lapis lazuli, dekor av filigran och granulater, diameter ca 39 mm

Lapis lazuli med lätt ytslitage

593111

2018-11-26