Gunilla Allard soffa "Cinema"
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNILLA ALLARD, soffa "Cinema", Lammhults, formgiven 1994, karmar och ben av lackerat stålrör, klädsel klädd i grått läder, längd ca 156 cm
Bruksslitage, repor, klädsel med mindre tryckmärken
593135
2018-11-24