Oljemålning Beppe Wolgers

Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Ladan i skogsbrynet", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 49x59 cm

593154

2018-11-30