Medaljer och deltagarmärken
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
MEDALJER, DELTAGARMÄRKEN, 21 st, silver (5) och förgyllt silver (15), varav 7 st miniatyrer, delvis med emalj, merparten ca 1930-1980-tal, bl.a. från olympiska spelen 1956, för deltagande i ryttartävlingar, en medalj samt en miniatyr i oädel metall medföljer
593155
2018-11-24