Oljemålning Beppe Wolgers

Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Bada är roligt", signerad och daterad Beppe Wolgers -76, olja på duk, ca 80x99 cm

593158

2018-11-30