Oljemålning Beppe Wolgers

Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Öhnsjön", signerad och daterad Beppe Wolgers -75, olja på duk, ca 59x79 cm

593162

2018-11-30