Takkrona Murano

Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano
Takkrona Murano

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

300 EUR

TAKKRONA, Murano, 1900-talets senare hälft. Glasade ljusarmar, blomsterdekorationer, skålformade manschetter. Reservdelar medföljer. Elektrifierad. Höjd ca 110 cm, diameter 76 cm.

Små skador.

593164

2018-11-26