Akvarell Kina

Akvarell Kina
Akvarell Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELL, på papper, Kina, 1800-tal, motiv av He Xiangu bland moln, ca 17x36 cm

Fläckar

593167

2018-11-26