Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 12 dlr, omkirng 1900, rokokostil, betsad ek, brun läderkläddsel, skuren dekor, bestående av: matbord, 2 karmstolar, 8 stolar, brickbord, sitthöjd ca 45, bordets höjd 78, 135x109, två utdragsskivor vardera 54, brickbordets höjd ca 79, 92x63 cm
Slitage, smärre skador, avslag, lagningar
593178
2018-11-26