Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VALENTINE THOMAS GARLAND (England, 1868-1914): ´´Promising Pups´´, signerad ´´Valentine T Garland´´, olja på duk, 40.5x31 cm
Krackelyr
593184
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här