Skulptur Henry Gustafsson

Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson
Skulptur Henry Gustafsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY GUSTAFSSON (1943-2005), skulptur, tenn, "Genombrottet", signerad och daterad 2004. Höjd inklusive svartmålad träsockel 29 cm.

Smärre slitage.

593187

2018-11-26