Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOL, 1700-tal, barock, skuren dekor, bemålad, sitsen med texstil fäst över, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Textilen och bemålningen senare, kraftigt slitage
593193
2018-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner