Louis Etienne Timmermans oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

LOUIS ETIENNE TIMMERMANS (Franrike/ Nederländerna, 1846-1910): ´´The Harbour of Honfleur, (Sunset), Normandy´´, signerad ´´L Timmermans´´, olja på pannå, ca 30.5x23.5 cm

Smärre slitage

593207

2018-11-26