Klubbat för:
3 800 SEK
5 000 SEK
LOUIS ETIENNE TIMMERMANS (Franrike/ Nederländerna, 1846-1910): ´´The Harbour of Honfleur, (Sunset), Normandy´´, signerad ´´L Timmermans´´, olja på pannå, ca 30.5x23.5 cm
Smärre slitage
593207
2018-11-26