Johan Petter Johansson
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, grålackerad, teleskoparm samt vinklingsbar skärm, märkt ´´Triplex´´, utdragbar
Slitage, förlust av färg, repor, märken, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
593210
2018-11-26