Porslin Japan

Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, VAS, BORDSLAMPA, 4 dlr, porslin, delvis Japan, imaridekor, höjd ca 7-23 cm exkl lampsockel

Nagg, lagningar, sprickor

593222

2018-11-26