Etsning med erotiskt motiv

Etsning med erotiskt motiv
Etsning med erotiskt motiv
Etsning med erotiskt motiv
Etsning med erotiskt motiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1910-tal, erotiskt motiv med 2 kvinnor, osignerad, etsning, bildstorlek ca 20x12 cm

Spår av gulnad, ej examinerad ur ramen

593238

2018-11-26