Pär Lindblad oljemålning

Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning
Pär Lindblad oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): Motiv av London, signerad Pär Lindblad, olja på duk, ca 35x38 cm

Duket är något ospänt

593257

2018-11-26