Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Tidig morgon i hamnen Viken hamn 1970", olja på duk, signerad G. Arne 70, ca 96x95 cm
Obetydligt slitage
593258
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här