Gustav Arne Oljemålning

Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning
Gustav Arne Oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Tidig morgon i hamnen Viken hamn 1970", olja på duk, signerad G. Arne 70, ca 96x95 cm

Obetydligt slitage

593258

2018-11-28