Ljuskrona
2018-11-26
593277
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing för 1 ljuspunkt, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55 cm, diameter ca 24 cm
Bruksslitage och damm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen