Serveringsset Portugal omkring 1900 i silver
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SERVERINGSSET, 5 dlr, silver, Portugal, omkring 1900, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock samt serveringsbricka, höjd ca 17-28 cm, brickans mått ca 66x46 cm, total vikt ca 5,14 kg
Repor, slitage
593279
2018-11-30