Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, metall, 1990-tal, Frank Lloyd Wright Foundation, skärm i "stained glass", höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Inköpt på Frank Lloyd Wrights Home and Studio i Oak Park, Chicago
593280
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här