Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, metall, 1990-tal, Frank Lloyd Wright Foundation, skärm i "stained glass", höjd ca 44 cm

PROVENIENS: Inköpt på Frank Lloyd Wrights Home and Studio i Oak Park, Chicago

593280

2018-11-26