Serge Hélénon etsning

Serge Hélénon etsning
Serge Hélénon etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERGE HÉLÉNON (1934): Komposition, signerad och numrerad 21/95, färgetsning med carborundum, bladmått ca 57x46cm

593296

2018-11-26