Kanna samt gräddsnipa Glasgow i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANNA samt GRÄDDSNIPA, 2 dlr, silver, Glasgow, 1800-tal, otydlig mästarstämpel J R, höjder ca 9,5-16 cm, vikt ca 855g

Repor förekommer

593298

2018-11-30