Børge Mogensen BM-62

Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62
Børge Mogensen BM-62

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, "BM-62", karmstolar, 1 par, Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgivna 1957, ek och flätad rotting, höjd ca 75 cm

slitage, rotting med skador, limningar under sargen

593302

2018-12-08