Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BØRGE MOGENSEN, "BM-62", karmstolar, 1 par, Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgivna 1957, ek och flätad rotting, höjd ca 75 cm
slitage, rotting med skador, limningar under sargen
593302
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här