Tekanna London England 1800-tal i silver
2018-11-30
593316
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEKANNA, silver, London, 1800-tal, mästarstämpel IJK, höjd ca 16 cm, vikt ca 661 g
Bruksslitage