Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THONET, stolar, 6 st. snarlika, 1900-tal, träsitsar, med perforerat mönster, 2 st etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
593324
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här