Rysk Gardner rakmugg från 1850-talet

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

RAKMUGG, porslin, Gardner, Moskva, Ryssland, ca 1850, blomsterdekor och förgyllningar, höjd 10,5 cm.

593326

2018-12-03