Telefon Ericsson

Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson
Telefon Ericsson

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, märkt L.M. Ericsson & Co., svartlackerat järn med förnicklade detaljer, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

593328

2018-11-26